آیا مناظره تکلیف احمدی نژاد را یکسره می کند؟

احمدی نژاد و حامیانش هم که ابدا چنین اقبال مردمی را از کاندیداتوری موسوی متصور نبودند طی چند روز گذشته از هر اقدامی برای تخریب و تضعیف حریف فروگذار نکرده اند.

اما رو در روی هم قرار گرفتن این دو نفر آن هم در یک برنامه زنده تلوزیونی و در مقابل دیدگان میلیون ها نفر آنقدر جذاب هست که خیلی ها سرنوشت انتخابات را به آین مناظره مربوط می دانند و برنده مناظره امشب را برنده انتخابات می پندارند.

مطمئنا موسوی به نقد عملکرد دولت احمدی نژاد خواهد پرداخت و شدیدا از او انتقاد خواهد نمود .

ولی به نظر شما احمدی نژاد امشب می خواهد از چه چیزی صحبت کند و از کدام نقطه مثبت در کارنامه اش دفاع کند؟

 

همان آمار و ارقام بحث برانگیز را تکرار می کند؟ (افزایش تولید فولاد و مس وآلومینیوم و ثبت اختراعات و سرمایه گذاری نفت و ....)

 

به حمایت مردم از خود در شهرها و روستاها تکیه می کند؟(اگر من هم رییس جمهور باشم هر شهری که بروم همینقدر به استقبالم می آیند)

 

در باره وضع اقتصادی خوب مردم وآمار درخشان تورم و کاهش آمار بیکاری و افزایش امید به زندگی صحبت می کند.(جامعه آماری ایشان به همان بقال سر کوچه و دوستان سینه چاکشان در ساختمان ریاست جمهوری محدود است)

 

یا اینکه او هم از سر تلافی برآمده می خواهد عملکرد دولت 10 سال پیش خاتمی و 25 سال پیش موسوی را نقد کند.

 

با سابقه ای که از نقد پذیری و منطق احمدی نژاد سراغ داریم بعید نیست که مناظره امشب به یک مسابقه بوکس تبدیل شود.

در هر صورت فارغ از هر اتفاقی که امشب روی می دهد امشب شب سرنوشت سازی برای هر دو کاندیدای ریاست جمهوری می باشد.

 

چه بسا که میرحسین همین امشب و در همین راند اول کار احمدی نژاد را یکسره کند.

/ 1 نظر / 18 بازدید
نانی آزاد

دیگر از ترساندن کلاغها خسته شده بود، تصمیم گرفت با آنها دوست شود. بچه کلاغ لبخند مترسک را دید و به سویش آمد ولی پایش در پوشالهای سر مترسک، گیر کرد و کلاغها نیز برای نجات بچه کلاغ، همگی به مترسک حمله کردند و نگذاشتند حتی یک لحظه دوستی را تجربه کند.